Więcej
  Komentarze
  To nie rozwiązania techniczne podrożyły budowe stadionu,a prowizje ,odsypy i wszechwładna korupcja!
  @jozek46 a skad wiesz?
  już oceniałe(a)ś
  6
  6
  @pampierosy Zapewne czytał sprawozdanie o poziomie korupcji, który w ubiegłym roku przekroczył to wszystko, co kiedykolwiek zostało ujawnione po 1989 roku. Jeżeli możliwa była gigantyczna korupcja w MSWiA, to sama tylko zmiana nazwy ministerstwa nie może przecież zagwarantować, że tu wszystko było ok. Tak poza tym, to zanim jeszcze wbita została pierwsza łopata NIK stwierdził mechanizmy korupcjogenne już na etapie procedowaniu tej inwestycji.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  To ile będzie kosztował stadion? Bo w artykule brak tej podstawowej informacji. Kurier pisał w ubiegłym roku , że koszt stadionu to 193 mln zł. Rozumiem, że stadion będzie teraz kosztował ponad 200 mln?
  już oceniałe(a)ś
  21
  1
  bitus111 W-wa to nie Lublin, Legia nie musi grać na narodowym (wszystkie druzyny by chciały zapewne). Gra na narodowym to powinien być bonus zaszczyt wyróżnienie. A w Lublinie jak zwykle nie wiadomo co ile w końcu będzie kosztować. Ciekawe ile jeszcze aneksów bedzie. Stadion nam potrzebny ja wilkowi dzwonek u małego. A co do opowiadania bzdur, to nie opowiadałem żadnych bzdur, bo akurat nie zajmuje się opowiadaniem bzdur.
  już oceniałe(a)ś
  13
  2
  Stadion Lublinowi niepotrzebny bo tak napisała "Polityka". Ta sama "Polityka" która oczywiście całkiem przypadkowo zapomniała wspomnieć o tym, że rekonstrukcja stadionu Legii za 450 mln oraz budowa za 2 mld od zera Narodowego w odległości 3 km od niego to jest dopiero prawdziwy absurd.
  już oceniałe(a)ś
  18
  8
  Nie jest tajemnicą że władze Lublina, wspierają źle zbilansowane inwestycje które realizuje B, stąd 8,5 mln ekstra dla nich pod pretekstem środków na bezpieczeństwo - na którym przeciesz nie wolno oszczędzać. Nie tylko stadion jest tego przykładem, ul.Mełgiewska gdzie roboty dodatkowe przerosły granice przyzwoitości, dalej Solidarności gdzie B. dostaje dodatkowe pieniądze na cokolwiek zechce. Zasada postępowanie władz L. jest prosta - nie ważne za ile, byleby zrobione i w terminie. Z tego będą nas rozliczać wyborcy. A środki na roboty dodatkowe najwyżej nie będą sfinansowane ze środków UE.
  już oceniałe(a)ś
  12
  3
  a kraty kiedy im założą zeby na boisko nie wbiegała chołota
  już oceniałe(a)ś
  10
  3
  Do czego ma słuzyć ten stadion? Na pewno nie dla sportu masowego . 22 zawodników biega po murawie , a 30 tysięcy ludzi w tym czasie popija piwko . Do dupy z takim sportem masowym i stadionami .
  już oceniałe(a)ś
  9
  3
  a kraty kiedy założą żeby hołota na boisko nie wbiegała ?
  już oceniałe(a)ś
  9
  3