Na Roztoczu, przy granicy z Ukrain, nie ma kram闚 z magnesami na lod闚k ani krzycz帷ych szyld闚 zapraszaj帷ych do pensjonat闚. Na szlaku nie spotkasz turyst闚, ale sarny jak najbardziej.

Jeśli ktoś szuka ciszy, spokoju i niezadeptanych szlaków, to ta część Roztocza jest jak najbardziej dla niego! A jednym z celów, który można sobie obrać, jest Krągły Goraj (powiat tomaszowski), szumnie zwany najwyższym szczytem województwa lubelskiego chociaż liczy zaledwie 389 m n.p.m. 

Najwyższy szczyt lubelskiego

Wierzchołek Krągłego Goraja jest zarośnięty, więc nie uraczy nas nawet żadnymi widokami, które by się z niego rozpościerały. Jednak spacer w to miejsce dostarczy nam przyrodę w ogromnej dawce. Wzniesienie znajduje się wśród lasów i jest tak mało uczęszczane, że w wakacyjną sobotę spotkałam po drodze jedynie sarny.

Twoja przegl康arka nie ma w陰czonej obs逝gi JavaScript

Wypr鏏uj prenumerat cyfrow Wyborczej

Pe軟e korzystanie z serwisu wymaga w陰czonego w Twojej przegl康arce JavaScript oraz innych technologii s逝膨cych do mierzenia liczby przeczytanych artyku堯w.
Mo瞠sz w陰czy akceptacj skrypt闚 w ustawieniach Twojej przegl康arki.
Sprawd regulamin i polityk prywatno軼i.

Wi璚ej
  Komentarze
  Gdyby bunkry Linii Mo這towa mia造 za zadanie zatrzyma atak III Rzeszy na ZSRS, nie by造by trudne do odnalezienia ani pozarastane, albowiem znajdowa造by si na gównych kierunkach natarcia.
  Ich zadaniem by這 os豉nia atak ZSRS na III Rzesz i blokowa ewentualne kontrataki, dlatego znajduj si na kierunkach drugorz璠nych.
  ju ocenia貫(a)
  13
  0
  No i Be鹵ec z wstrz御aj帷ym w wymowie pomnikiem w miejscu obozu zag豉dy
  ju ocenia貫(a)
  6
  0